Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Конференція «Політ»

НАУ запрошує взяти участь у ХX Міжнароднiй науково-практичнiй конференції «Політ. Сучасні проблеми науки»

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Четвер, 06 червня 2019 12:45

До уваги абітурієнтів!

Абітурієнти, які мають диплом магістра (спеціаліста), можуть вступити до НАУ на спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 121 «Інженерія програмного забезпечення», 24 «Сфера обслуговування», без ЗНО (за винятком спеціальності 081 "Право", 293 "Міжнародне право").

Термін подачі документів з 17 червня по 25 червня  -  іспити з іноземної мови та фахові за розкладом НАУ Графік проведення додаткових фахових, фахових вступних випробувань та іспиту з іноземної мови.