Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Четвер, 06 червня 2019 12:45

До уваги абітурієнтів!

Абітурієнти, які мають диплом магістра (спеціаліста), можуть вступити до НАУ на спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 121 «Інженерія програмного забезпечення», 24 «Сфера обслуговування», без ЗНО (за винятком спеціальності 081 "Право", 293 "Міжнародне право").

Термін подачі документів з 17 червня по 25 червня  -  іспити з іноземної мови та фахові за розкладом НАУ Графік проведення додаткових фахових, фахових вступних випробувань та іспиту з іноземної мови.