День відкритих

НАУ запрошує вас на День відкритих дверей 16 лютого 2021 року о 15:00 у онлайн-форматі на платформі ZOOM.

Зимова сесія

НАУ запрошує учнів до участі у зимовій сесії Аерокосмічної наукової школи 28 січня 2021 року.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 26 січня 2021

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Середа, 12 червня 2019 06:10

НАУ запрошує на навчання!

День відкритих дверей в НАУ – це справжній день відкритих сердець!

08 червня 2019 року в І корпусі університету успішно відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів з усіх куточків України, активним учасником якого був і НН інститут інноваційних освітніх технологій.

Захід, який було проведено в рамках Освітнього марафону «Навчання і розвиток», відвідало понад 1000 учнів старших класів, професійно-технічної освіти, батьків, вчителів, студентів коледжів. Захід традиційно відкрив ректор Володимир Ісаєнко.

Інститут презентував свою діяльність й запрошував на навчання на заочну та заочно-дистанційну форми навчання відповідно до ліцензованого обсягу та акредитованих спеціальностей (освітніх програм) університету; паралельне навчання для студентів, які успішно закінчили І-й рік навчання ЗВО; другу вищу освіту на основі ОС магістра, ОС бакалавра, ОКР спеціаліста; перехресний вступ (навчання одночасно за декількома освітніми програмами).

Кафедра базових і спеціальних дисциплін провела роз’яснювальну роботу щодо підготовки до загальнонаціонального ЗНО та пояснювала абітурієнтам умови навчання на підготовчому відділенні (курсах підготовки до ЗНО). Проведена робота викладачами кафедри сприятиме не тільки якісній підготовці з шкільних предметів до ЗНО відповідно до технологій УЦОЯО і ДПА, але й підвищенню мотивації навчання в НАУ, адаптації до особливостей освітнього процесу у середовищі ЗВО; поглибленому вивченню дисциплін; вдалій професійній орієнтації та допрофесійній підготовці учнівської молоді; залученню їх до науково-дослідної роботи в наукових лабораторіях університету.