День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Середа, 12 червня 2019 06:48

Перевірка готовності абітурієнтів‑2020 до ЗНО

НН інститут інноваційних технологій НАУ запросив учнів 10 класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів коледжів (випускників–2020) та випускників минулих років взяти участь у проекті «Пробне ЗНО–2019», що відбулося 08 червня 2019 року в рамках Освітнього марафону «Навчання і розвиток».

Учасники мали змогу виконати тестові завдання відповідно до вимог й технологій УЦОЯО з двох навчальних предметів: математика, фізика, українська мова та література, англійська мова, історія України, географія та біологія.

Привітав учасників проекту ректор Володимир Ісаєнко, який наголосив на важливості якісної підготовки до навчання в університеті та окреслив перспективні можливості для розкриття здібностей і талантів студентів.

Ознайомила присутніх у залі з умовами та порядком проведення «Пробного ЗНО» професор Наталія Муранова, яка акцентувала увагу на вимогах та технологіях УЦОЯО та представила статистичні характеристики досягнень вступників до ЗВО за минулі роки.

Програма заходу передбачала: консультування експертів із проведення ЗНО; зустріч з адміністрацією НАУ; ознайомлення з умовами та порядком проведення пробного ЗНО-2019; виконання тестових завдань пробного ЗНО-2019.

На запит учасників проекту та відповідно до їх інтересів науково-педагогічні працівники профільних кафедр університету провели сучасні майстер-класи, а саме:

• «Електронний маркетинг в соціальних мережах» (Олексій Ярмолюк, к.е.н., доцент, кафедра маркетингу ФЕБА);
  • «Роботи, 3D-принтери, «розумні будинки» і все-все-все своїми руками» (Євген Артамонов, к.т.н., доцент, кафедра комп’ютеризованих систем управління ФККПІ);
  • «Євроінтеграція та економічна глобалізація – процеси майбутнього» (Ольга Полторацька, к.е.н, доцент, кафедра міжнародної економіки ФЕБА);
  • «Аерокосмічні дослідження в НАУ» (Валерій Азарсков, д.т.н., професор, завідувач кафедри аерокосмічних систем управління ФАЕТ).

Модератор проекту «Пробне ЗНО‑2019» – професор Наталія Муранова.

Освітній захід сприяв проведенню незалежного оцінювання знань учнів науково-педагогічними працівниками кафедр у НАУ, перевірці готовності старшокласників до загальнодержавного ЗНО, ознайомленню з «дорожньою картою» підготовки до ЗНО, виявленню прогалин у знаннях, вибору методів, форм та способів підготовки до вступу в ЗВО України.

Результати та висновки щодо проведення «Пробного ЗНО‑2019» будуть розміщенні за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2