• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День відкритих

НАУ запрошує вас на День відкритих дверей 16 лютого 2021 року о 15:00 у онлайн-форматі на платформі ZOOM. 

Зимова сесія

НАУ запрошує учнів до участі у зимовій сесії Аерокосмічної наукової школи 28 січня 2021 року.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 26 січня 2021

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Середа, 12 червня 2019 06:48

Перевірка готовності абітурієнтів‑2020 до ЗНО

НН інститут інноваційних технологій НАУ запросив учнів 10 класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів коледжів (випускників–2020) та випускників минулих років взяти участь у проекті «Пробне ЗНО–2019», що відбулося 08 червня 2019 року в рамках Освітнього марафону «Навчання і розвиток».

Учасники мали змогу виконати тестові завдання відповідно до вимог й технологій УЦОЯО з двох навчальних предметів: математика, фізика, українська мова та література, англійська мова, історія України, географія та біологія.

Привітав учасників проекту ректор Володимир Ісаєнко, який наголосив на важливості якісної підготовки до навчання в університеті та окреслив перспективні можливості для розкриття здібностей і талантів студентів.

Ознайомила присутніх у залі з умовами та порядком проведення «Пробного ЗНО» професор Наталія Муранова, яка акцентувала увагу на вимогах та технологіях УЦОЯО та представила статистичні характеристики досягнень вступників до ЗВО за минулі роки.

Програма заходу передбачала: консультування експертів із проведення ЗНО; зустріч з адміністрацією НАУ; ознайомлення з умовами та порядком проведення пробного ЗНО-2019; виконання тестових завдань пробного ЗНО-2019.

На запит учасників проекту та відповідно до їх інтересів науково-педагогічні працівники профільних кафедр університету провели сучасні майстер-класи, а саме:

  • «Електронний маркетинг в соціальних мережах» (Олексій Ярмолюк, к.е.н., доцент, кафедра маркетингу ФЕБА);
  • «Роботи, 3D-принтери, «розумні будинки» і все-все-все своїми руками» (Євген Артамонов, к.т.н., доцент, кафедра комп’ютеризованих систем управління ФККПІ);
  • «Євроінтеграція та економічна глобалізація – процеси майбутнього» (Ольга Полторацька, к.е.н, доцент, кафедра міжнародної економіки ФЕБА);
  • «Аерокосмічні дослідження в НАУ» (Валерій Азарсков, д.т.н., професор, завідувач кафедри аерокосмічних систем управління ФАЕТ).

Модератор проекту «Пробне ЗНО‑2019» – професор Наталія Муранова.

Освітній захід сприяв проведенню незалежного оцінювання знань учнів науково-педагогічними працівниками кафедр у НАУ, перевірці готовності старшокласників до загальнодержавного ЗНО, ознайомленню з «дорожньою картою» підготовки до ЗНО, виявленню прогалин у знаннях, вибору методів, форм та способів підготовки до вступу в ЗВО України.

Результати та висновки щодо проведення «Пробного ЗНО‑2019» будуть розміщенні за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2

Прочитано 1210 разів