День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Середа, 12 червня 2019 10:43

Співпраця НАУ із СП «Авіа-центр» Республіки Узбекистан

У рамках розширення партнерських зв’язків, налагодження міжнародних відносин із Республікою Узбекистан в галузі освіти 11 червня 2019 року відбулася робоча зустріч проректора з міжнародного співробітництва та освіти Олександра Запорожця із представником СП «Авіа-центр» Ельвірою Поляковою. За більш ніж 20-річну співпрацю із центром і Національним авіаційним університетом підготовлено понад тисячу висококваліфікованих фахівців у галузі авіаційного транспорту.

У перемовинах брали активну участь директор Інституту міжнародного співробітництва та освіти В’ячеслав Тимохін, директор НН Інституту інноваційних освітніх технологій Наталія Муранова, відповідальний секретар Приймальної комісії Кирило Ніколаєв. На зустрічі було проаналізовано результати роботи за минулий рік, обговорено актуальні питання щодо залучення на навчання до НАУ абітурієнтів із Республіки Узбекистан, намічено нові форми роботи із СП «Авіа-центр».

Проректор Олександр Запорожець вручив медаль «Національного авіаційного університету» Ельвірі Поляковій за високий професіоналізм і особливий внесок у розвиток міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти.