Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Конференція «Політ»

НАУ запрошує взяти участь у ХX Міжнароднiй науково-практичнiй конференції «Політ. Сучасні проблеми науки»

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Середа, 12 червня 2019 11:31

Відзнака за високий професіоналізм

У рамках проведення свята «Зоряний шлях успіху» у номінації «Гордість освіти» 8 червня 2019 року в НАУ відзначено наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним якнайкраще. Отож ректором університету В. Ісаєнко було нагороджено саме таких викладачів та працівників університету за високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю та особистий внесок у піднесення іміджу освіти.

І це – викладачі кафедри базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій: Богуш Надія Миколаївна, Бруяка Ольга Олегівна, Дем’янчи Катерина Федорівна, Нестеренко Любов Іванівна, Скорик Юлія Володимирівна, Свентицька Валентина Андріївна.

Виховати творчу особистість може тільки творчий вчитель та викладач. Саме вони працюють з обдарованими учнями, мають високий рівень інтелектуального розвитку, динамічний характер і позитивну Я-концепцію.

За плідну багаторічну співпрацю, якісну підготовку випускників Грамоту Національного авіаційного університету було також вручено педагогічному колективу Бориспільського НВК «Гімназія Перспектива» імені Володимира Мономаха, місто Бориспіль.

Щиро вітаємо колег з відзнакою! Дякуємо вам, що даєте учнівській молоді крила надії, творчості, наснаги. Нехай доля шле вам усім тільки добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху. Нових вам звершень та успіхів на славу освіти та України.