День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Неділя, 30 червня 2019 17:40

Почесна нагорода за високий професіоналізм і співпрацю з НАУ

26 червня 2019 року на засіданні Вченої ради НАУ ректор університету Володимир Ісаєнко вручив відзнаку Національного авіаційного університету «Подяка ректора» за багаторічну сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, якісну підготовку випускників та значний особистий внесок у розбудову середньої та вищої освіти Клименко Неонілі Іванівні, директору Бориспільського НВК «Гімназія "Перспектива" – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області.

Упродовж не одного десятка років кращі викладачі педагогічного колективу, нині очолюваного Неонілою Клименко, забезпечували якісну підготовку слухачів підготовчого відділення Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій до загальнонаціонального ЗНО з математики, української мови та літератури, фізики, англійської мови та історії України. За ці роки, що працюють підготовчі курси на базі гімназії, сотні кращих випускників стали студентами Національного авіаційного університету, успішно в ньому навчалися та успішно побудували професійну кар’єру в різних галузях науки та техніки. Щороку завдяки наполегливій праці колективу навчального закладу освіти студентські лави НАУ поповнюються талановитою молоддю міста Борисполя.

Щиро вітаємо Неонілу Іванівну з почесною нагородою! Зичимо подальшого професійного зростання, нових творчих звершень, плодотворних педагогічних жнив, щирих друзів та творчих послідовників, міцного здоров’я, натхнення, особистого комфорту, талановитих вихованців і надалі реалізовувати свій багатогранний педагогічний потенціал у галузі освіти. Висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю з педагогічним колективом гімназії задля вирішення актуальних завдань в системі середньої та вищої освіти!