• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

Вебінар

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 04 липня 2019 07:23

До уваги учасників літньої школи та пробного ЗНО в НАУ!

Шановні учасники освітніх проектів «Літня школа‑2019» та «Пробне ЗНО»!

Доводимо до вашого відома, що на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій (http://iiot.nau.edu.ua/) Національного авіаційного університету у рубриках «Пробне ЗНО» (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2) та «Літня школа» (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola) ви можете детально ознайомитися з:

Соціологічний вимір (профорієнтаційне опитування) також засвідчив, що вибір подальшої професії абітурієнти здійснюють переважно самостійно, а також керуючись порадами батьків та Інтернет-ресурсами; найголовнішими критеріями у виборі майбутньої професії є власні здібності й прагнення, оплата праці та перспектива кар’єрного зростання.

Звертаємо вашу увагу на низьку якість виконання тестових робіт учасників пробного ЗНО-2019. Результати проведеного профорієнтаційного опитування та пробного ЗНО-2019 свідчать про те, що рівень підготовки до загальнонаціонального ЗНО за оцінкою респондентів значно завищений. За результатами реального тестування ‑ недостатній, особливо з математики, української мови та літератури, фізики. Так, з математики: початковий рівень знань виявило 50 % респондентів, а середній – 33 %; з фізики: початковий і середній рівні по 30 %; з української мови та літератури початковий і середній рівні разом ‑ 62,32 %.

Тож буде доцільним для респондентів підготовка до ЗНО-2020 та здійснення правильного профорієнтаційного вибору саме на базі Національного авіаційного університету на підготовчому відділенні Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Детальна інформація про курси підготовки до ЗНО та реєстрація: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu

Запрошуємо вас пройти підготовку до ЗНО на підготовчому відділенні НАУ з навчальних дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова, фізика, хімія, географія, рисунок та композиція, право.

Форма навчання: щосуботня, вечірня, заочна (у дні шкільних канікул), дистанційна.

Термін навчання: 8 місяців з 01.10.2019 р. по 30.05.2020 р.; 4 місяці з 01.02.2020 р. по 30.05.2020 р

Слухачам, які успішно закінчили підготовче відділення і вступатимуть у 2020 р. до НАУ на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави, до загального рейтингу додаються додаткові бали згідно з Правилами прийому до Національного авіаційного університету в поточному році.

Реєстрація на курси підготовки до ЗНО за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdn4reelbh9mFwiN99lMsz2EPdc5Rcn2ECrgERoMQ_JvEfKOQ/viewform

Запрошуємо вас до участі в безкоштовних, освітніх та профорієнтаційних проектах:

Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корп. 8, каб. 708, 610, тел.: (044)406–79–08, 406–72–09, 406–74–04, 406–74–15.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Web-сторінкаhttp://iiot.nau.edu.ua/ 

https://www.facebook.com/iiot.nau/   

https://www.facebook.com/idpnau/

Чекаємо на вас!

З повагою адміністрація ННІІОТ.

 

Прочитано 530 разів