• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЄВІ/ЄФВВ

Готуємося до складання ЄВІ та ЄФВВ і вступу в магістратуру в НАУ!  

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з ...

Тренінг ЗНО–2020

НАУ ️запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до ЗНО.

Пробне ЗНО в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 - 11 класу (випускників-2020) до...

Неділя, 08 вересня 2019 09:11

До уваги здобувачів вищої освіти та осіб, відрахованих із закладів вищої освіти до завершення навчання!

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету згідно із Законом України «Про вищу освіту» пропонує поновлення на навчання осіб, відрахованих із закладів вищої освіти до завершення навчання за відповідними освітніми програмами, та переведення студентів денної форми навчання для завершення здобуття вищої освіти освітніх ступенів бакалавр та магістр за заочною формою навчання (у тому числі із використанням технологій дистанційного навчання) із урахуванням обмежень, встановлених чинним законодавством.

Переведення та поновлення на навчання здобувачів вищої освіти здійснюються в межах ліцензованого обсягу підготовки здобувачів вищої освіти за відповідними спеціальностями.

Із встановленою процедурою та переліком документів, що подаються уповноваженим особам для поновлення та переведення на навчання за заочною формою навчання (у тому числі із використанням технологій дистанційного навчання), можна ознайомитись у документі "Тимчасове положення про порядок відрахування, переведення на навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти Наіонального авіаційного університету" за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/polozhennia_pro_ponovlennia.pdf

Детальна інформація за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова 1, корпус 8а, каб. 105, 306.; тел.: (044)406-72-96, 406-77-49, 406-68-58, 406-74-04.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://iiot.nau.edu.ua

https://www/ facebook.com/iiot.nau

Корисні посилання

Вартість навчання: http://pk.nau.edu.ua/vartist-navchannia-2019-2020-n-r-bakalavr-mahistr/

Перелік спеціальностей на заочну форму навчання: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/kontakti/zaochne-navchannia

Перелік спеціальностей на заочно-дистанційну форму навчання: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/instytut/kafedry/innovatsiinykh-i-komunikatyvnykh-tekhnolohii-biznes-osvity

 

Будемо раді бачити Вас нашими студентами!

Прочитано 406 разів