День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Вівторок, 30 липня 2019 07:37

До уваги вступників до НАУ за кошти державного бюджету!

Вступникам, які отримали рекомендацію на навчання до Національного авіаційного університету за заочною (заочно-дистанційною) формою навчання за кошти державного бюджету на 1 курс ОС бакалавра, необхідно до 18-ї години 31 липня особисто подати до Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій оригінали необхідних документів.

Перелік документів для виконання вимог до зарахування:

• оригінал атестату про повну загальну середню освіту (+1 копія)
  • копія документа, що посвідчує особу/свідоцтво про народження (3 шт.)
  • витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (в кого пластиковий паспорт) (2 шт.)
  • копія ідентифікаційного коду (3 шт.)
  • сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання
  • інформаційна картка (з балами ЗНО)
  • документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами-1, квотами-2 або квотами-3 (за наявності) (оригінал  + 1 копія)
  • фото розміром 3 х 4 см (4 шт.)
  • довідка СК для тих категорій осіб, хто проживає в сільській місцевості (за наявновсті) (оригінал + 1 копія).

Зарахування має відбутися до 12-ї години 1 серпня. В електронному кабінеті вступника статус заяви має змінитися на «Включено до наказу».

Якщо вступник не виконає вимоги до зарахування до 18-ї години 31 липня, то його рекомендація на бюджет анулюється, а заява набуде статусу «Виключено зі списку рекомендованих».