ЄВІ/ЄФВВ

Готуємося до вступу в магістратуру разом у Національному авіаційному університеті!

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Запрошення

Національний авіаційний університет запрошує на Дні відкритих дверей (29 лютого, 14 квітня та 12 червня)

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 2 квітня 2020 року

Середа, 31 липня 2019 17:07

До уваги вступників до НАУ на ОС магістра за кошти державного бюджету!

Вступникам на ОС магістра на основі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови будуть надані рекомендації для зарахування до Національного авіаційного університету за кошти державного замовлення не пізніше 5 серпня!
Усі вступники, які будуть рекомендовані до НАУ на навчання за кошти державного бюджету на заочну форму навчання повинні особисто подати оригінали документів до Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій (корпус 8а, каб.105, з 9.00 до 16.00 щодня) до 10 серпня до 18.00.

Перелік документів для виконання вимог до зарахування

• оригінал диплому
  • оригінал додатку до диплому
  • оригінал екзаменаційного листа
  • екзаменаційна карта до екзаменаційного листа.

Терміни зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб не пізніше 16 серпня!