Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Середа, 31 липня 2019 17:19

До уваги вступників до НАУ на ОС магістра!

Вступники, які подали документи до Національного авіаційного університету на основі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) на ОС магістра «Право» та «Міжнародне право», зараховуються на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб не пізніше 13 серпня 2019 року.

Перелік документів для виконання вимог до зарахування:

• оригінал диплому
  • оригінал додатку до диплому
  • оригінал екзаменаційного листа
  • екзаменаційна карта до екзаменаційного листа.