ЄВІ/ЄФВВ

Готуємося до вступу в магістратуру разом у Національному авіаційному університеті!

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Запрошення

Національний авіаційний університет запрошує на Дні відкритих дверей (29 лютого, 14 квітня та 12 червня)

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 2 квітня 2020 року

Середа, 31 липня 2019 17:29

До уваги вступників до НАУ на ОС магістра (без ЗНО)!

Прийом документів до Національного авіаційного університету на ОС магістра на основі вступного випробування з іноземної мови та фахового вступного випробування триватиме до 02 серпня 2019 року до 14.00.

Перелік спеціальностей за посиланням: http://pk.nau.edu.ua/vstup/5-course/

Перелік документів для виконання вимог до зарахування:

• документ, що посвідчує особу (копія паспорту 2 шт.);
  • ідентифікаційний код (2 копії);
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (копія);
  • 4 фотокартки 3x4.

Ласкаво просимо до НАУ‼️