Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Четвер, 01 серпня 2019 06:13

До уваги вступників на 2-й, 3-й курс!

2 серпня о 14.00 завершується прийом заяв і документів на 2-й та 3-й курс заочної (заочно-дистанційної) форми навчання за ОС бакалавра на основі ОКР «Молодший спеціаліст».

Фахові та додаткові фахові вступні випробування (за графіком проведення) відбудуться з 03 по 09 серпня.

Оприлюднення рейтингових списків осіб вступників до 16.00 12 серпня. Статуси заяв абітурієнтів на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» буде змінено зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (контракт)».

Зарахування на навчання вступників за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб ‑ до 14.00 19 серпня.

Другий етап прийому документів на навчання на 2-й та 3-й курс заочної (заочно-дистанційної) форми навчання за ОС бакалавра на основі ОКР «Молодший спеціаліст» триватиме з 21 серпня 13 вересня.

Перелік спеціальностей за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/kontakti/zaochne-navchannia

Перелік необхідних документів для вступу:

• копія документа, що посвідчує особу та громадянство – паспорт або свідоцтво про народження (3шт.);
  • ідентифікаційний номер платника податків (2шт.);
  • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий ОКР «Молодший спеціаліст» (+2 копії);
  • фото розміром 3*4 см. (4 шт).

Для вступників для здобуття ОС бакалавра за спеціальністю 051 «Економіка» на основі ОКР молодшого спеціаліста обов’язковим є складання ЗНО з української мови і літератури за графіком УЦОЯО.

Чекаємо на вас в Національному авіаційному університеті!

Адреса: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8а, ауд.105, (044)406-72-96, 406-74-04, 406-68-47, 497-52-84.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чекаємо на вас в Національному авіаційному університеті!