День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Вівторок, 03 вересня 2019 07:18

Вступники-2020 розпочали підготовку до ЗНО в НАУ!

3 1 вересня 2019 року в Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету стартували безкоштовні тренінги з підготовки до загальнодержавного ЗНО – 2020 для абітурієнтів.

Перед початком тренінгів експерти з підготовки до ЗНО – професорсько-викладацький склад кафедри базових і спеціальних дисциплін НАУ ознайомили присутніх батьків та учнів із дорожньою картою підготовки до ЗНО, що включала ознайомлення з програмою загальнодержавного ЗНО УЦОЯО з навчальних предметів, специфікацією тестів, результатами ЗНО-2019, методичною літературою, особливості тестових технологій, основні етапи та терміни підготовки тощо.

Учасникам заходу було запропоновано тренінги з навчальних предметів за інтересами: українська мова та література, історія України, англійська мова, математика, фізика, географія та біологія.

Абітурієнтам також було надано детальну інформацію і про особливості навчання в університеті, ознайомлено з переліком спеціальностей та освітньо-професійних програм.

Вступників-2020 запросили на навчання на підготовчому відділенні громадян України університету, де результативно можна пройти якісну підготовку ЗНО та ДПА і, як результат ‑ успішний вступ до ЗВО України.

Тренінги допоможуть учням старших класів правильно обрати навчальні предмети для підготовки до ЗНО, протестувати і покращити рівень знань із шкільних предметів, повторити базові теми програми ЗНО, ліквідувати прогалини з окремих тем, системно спланувати підготовку до ЗНО та ДПА, досягнути максимального результату в навчанні, ознайомитися із технологіями та програмними вимогами ЗНО, адаптуватися до навчання у середовищі вищої школи.

Для тих учасників, які виявили бажання перевірити свої знання на тренінгах, повідомляємо календар їх проведення: 31.08, 07.09, 14.09, 21.09, 28.09.2019 (щосуботи).

Розклад тренінгів та реєстрація за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/treninhy-do-zno-2020

Участь – безкоштовна.

Детальна інформація на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій: http://iiot.nau.edu.ua/

Запрошуємо всіх учнів, хто планує і мріє продовжити навчання у закладі вищої освіти!

Інформація за тел.: (044)406–72–09, 497–72–02, 406–74–15, 406–79–08, 406–74–04
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1, кор. 8а, каб. 610, 609, 708.

Чекаємо на Вас!