День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Вівторок, 03 вересня 2019 20:32

Святкування Дня знань

Світ мінливий, але ніколи

Не сумує шкільний дзвінок.

Кличе вересень всіх до школи

На свій перший відкритий урок.

(Тетяна Петровська)

У навчальних закладах України відбулося урочисте святкування Дня знань та Першого дзвоника! Перший день нового навчального року завжди хвилюючий і радісний, який відкриває нові обрії пізнання та об’єднує всі покоління. Це день несподіваних зустрічей, яскравих вражень.

Представники Національного авіаційного університету взяли активну участь у традиційному святі у понад 180 загальноосвітніх школах у різних регіонах України. На святі вони передали привітання учням, вчителям, батькам від багатотисячного колективу університету та особисто від ректора Володимира Ісаєнка. У вітальному слові викладачі сердечно подякували всім, хто навчає і виховує молоде покоління, за професійну майстерність, самовіддану працю, поширення духовних цінностей. Представники університету побажали всім нових здобутків, успіхів, цікавих проектів, щасливого сьогодення, мирного неба, сонячної долі, впевненості у собі й завтрашньому дні, а також запросили на навчання випускників навчальних закладів до Національного авіаційного університету.

Учителі, учні та батьки школярів охоче поспілкувались із викладачами НАУ і поділилися своїми мріями й сподіваннями на майбутнє на першому святковому уроці у просторих та затишних класах.

Тож щасливої дороги, наші майбутні студенти, до Країни Знань!