День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Субота, 07 вересня 2019 15:47

Презентуємо НАУ в школах м. Бровари!

5-6 вересня 2019 року доцентом кафедри базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету Оксаною Приходько було проведено уроки профорієнтації «Твій вибір – твоє майбутнє» для учнів старших класів навчальних закладів м. Броварів, а саме: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В.О. Сухомлинського, ЗОШ I-III ступенів № 10, Броварської спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 та Броварської гімназії імені С.І. Олійника.
Пізнавальні матеріали уроку та змістовні презентації викликали значний інтерес із боку учнів, які активно цікавилися: як обрати вірно професію, особливостями Правил вступу до університету, де і як якісно підготуватися до ЗНО, особливостями навчання в університеті та студентським дозвіллям, переліком спеціальностей та освітньо-професійних програм, навчанням на кафедрі військової підготовки, можливостями здобуття освіти англійською мовою, мобільністю студентів та їх науковою діяльністю.
Випускників–2020 було запрошено:

І звичайно ж, учням 10-11 класу було презентовано підготовку до загальнодержавного ЗНО на кафедрі базових і спеціальних дисциплін університету (http://iiot.nau.edu.ua/…/…/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu).