День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Субота, 07 вересня 2019 17:18

У НАУ тривають тренінги з підготовки до ЗНО та ДПА для вступників-2020!

Викладачі кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІІОТ запрошують учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах, що триватимуть щосуботи вересня.

Тренінги допоможуть:

• правильно обрати навчальні предмети для підготовки до ЗНО;
  • протестувати і покращити рівень знань із шкільних предметів;
  • повторити базові теми програми ЗНО;
  • ліквідувати прогалини з окремих тем;
  • системно спланувати підготовку до ЗНО та ДПА;
  • досягнути максимального результату у навчанні;
  • ознайомитися із технологіями та програмними вимогами ЗНО;
  • адаптуватися до навчання у середовищі вищої школи.

Календар тренінгів: 14.09; 21.09; 28.09.2019.

Час: 10.00.

Місце: м.Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1, корп. 8а, ауд.104.

Предмети: математика, фізика, англійська мова, українська мова та література, географія, історія України, біологія, хімія.

Реєстрація обов'язкова: http://iiot.nau.edu.ua/…/naukovi-osvit…/treninhy-do-zno-2020