Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Понеділок, 14 жовтня 2019 08:56

XI Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

22-24 жовтня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться XI Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» за підтримки та участі МОН України, НАПН України.

Національний авіаційний університет ‑ учасник міжнародної виставки.

Запрошуємо учнів старших класів, батьків, вчителів відвідати павільон НАУ. Представники університету презентуватимуть освітні програми, особливості навчання в університеті, освітню, наукову, міжнародну діяльність, навчання на англомовному проекті та кафедрі військової підготовки, підготовку до ЗНО для вступу на ОС бакалавра та ОС магістра, профорієнтаційні проекти (заходи) для абітурієнтів тощо.

У межах виставки 24 жовтня науковці НАУ запрошують усіх бажаючих відвідати:

• майстер-клас: «Кіберкриміналістика: сучасні технології» (10.00 ‑ 10.50, зал № 3, ауд. 27а);
  • тренінг: «Сім навичок високоефективних людей» (11.00 – 11.50, зал № 3, ауд. 27а).

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у активізації інноваційної діяльності, інтенсифікації співпраці з європейськими колегами, упровадженні й поширенні інноваційних розробок, співпраці над спільними проектами, а також старшокласників, абітурієнтів, студентів і їх батьків, яким необхідно отримати консультації від фахівців щодо освітніх послуг і можливостей навчання в Національному авіаційному університеті.

Задля підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, зокрема, відбудуться 90 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, панельних дискусій, воркшопів тощо. Програма роботи на офіційному сайті виставки за посиланням: https://vsvit.us9.list-manage.com/track/click?u=9f2e6e3329da60156dbc72667&id=933884d502&e=fa5861c669

Час роботи виставки:

22‑23 жовтня – 10:00 ‑ 18:00,

24 жовтня – 10:00 ‑ 14:00.

Виставка відбудеться за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (ст. метро «Арсенальна»).

Вхід безкоштовний. http://www.vsosvita.com.ua/