День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Вівторок, 10 вересня 2019 08:16

Налагоджуємо співпрацю з закладами освіти

З метою зміцнення партнерських зв’язків, залучення учнівської молоді та педагогічної спільноти до участі у спільних освітніх, наукових, профорієнтаційних проектах Національного авіаційного університету 10 вересня 2019 директор Центру обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій Людмила Куделя брала участь у роботі круглого столу «Особливості організації навчально-виховного процесу у 2019-2020 н.р» із заступниками директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти м. Фастова.

Під час роботи освітяни акцентувала увагу на роботи з талановитою учнівською молоддю щодо надання їй системної підтримки для творчого та інтелектуального розвитку; залучення учнів навчальних закладів освіти до науково-дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки в системі «заклад середньої освіти – НАУ». Керівникам було запропоновано долучитися до реалізації програми «Обдарована особистість».

Учасники «круглого столу» ознайомилися із планом профорієнтаційної роботи, проектами і заходами Національного авіаційного університету, серед яких: наукові школи відділень МАН, Дні НАУки, засідання відділень МАН, майстер-класи, наукові пікніки, рецензування та консультування робіт МАН, науково-практичні та профорієнтаційні конференції, проведення учнівських досліджень, Дні відкритих дверей, «Ярмарки професій», Пробне ЗНО, Всеукраїнські учнівські олімпіади НАУ, курси з підготовки до ЗНО, тренінги з підготовки до ЗНО-2020 тощо. Продемонстрована презентація університету викликала зацікавленість у працівників освіти, оскільки продемонструвала можливості вишу та перспективи співпраці задля вирішення спільних завдань.

Відповідно до Угод про співробітництво учасники заходу обговорили освітні, наукові, методичні та профорієнтаційні плани спільної роботи на 2019-2020 н.р.

Щиро дякуємо директору КЗ «Центр інноваційних освітніх технологій» Марині Савчук за сприяння у проведення круглого столу задля вирішення актуальних проблем у системі середньої та вищої освіти.