• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Вівторок, 01 жовтня 2019 14:06

Участь НАУ у Всеукраїнському форумі

29 вересня  2019 р. відбулася масштабна освітня подія - Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник», на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО та профорієнтації, представники найкращих державних та приватних ЗВО України, освітніх компаній та курсів. Викладачі ZNOUA та спеціально запрошенні спікери провели цікаві лекції та майстер-класи з єдиною метою — дати кожному абітурієнту можливість вибрати для себе ідеальне майбутнє та втілити мрії в життя. На запрошення організаторів були присутні в якості експертів та консультантів представники Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ:  Оксана Поліщук - заступник директора Інституту, Ольга Бруяка - завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та  доцент кафедри базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій - Оксана Приходько.

Відвідувачі ознайомились з правилами прийому до НАУ на різноманітні спеціальності освітнього ступеню бакалавр та магістр, зацікавились заходами, які відбуваються в НАУ: підготовка до ЗНО, літні школи, підготовчі курси, тощо. Представники ЗВО та ZNOUA провели цікаві лекції та майстер-класи з єдиною метою — дати кожному абітурієнту можливість вибрати для себе ідеальне майбутнє та втілити мрії в життя.

Майбутні абітурієнти з різних областей України отримали змогу поспілкуватися з представниками топових вишів України щодо питань вступу 2020.

Організатори ZNOUA подякували НАУ за проявлений інтерес та активну позицію щодо майбутніх абітурієнтів та їх  батьків. 

Прочитано 177 разів