Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Середа, 02 жовтня 2019 11:39

Вступники-2020 розпочали підготовку до ЗНО та ДПА в НАУ!

З 31 серпня по 28 вересня (щосуботи) в Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету стартували безкоштовні тренінги з підготовки до загальнодержавного ЗНО – 2020 для абітурієнтів.

Перед початком тренінгів експерти з підготовки до ЗНО – професорсько-викладацький склад кафедри базових і спеціальних дисциплін НАУ ознайомили присутніх батьків та учнів із дорожньою картою підготовки до ЗНО, що включала ознайомлення з програмою загальнодержавного ЗНО УЦОЯО з навчальних предметів, специфікацією тестів, результатами ЗНО-2019, методичною літературою, особливості тестових технологій, основні етапи та терміни підготовки тощо.

Учасникам заходу було запропоновано тренінги з навчальних предметів за інтересами: українська мова та література, історія України, англійська мова, математика, фізика, географія та біологія.

Абітурієнтам також було надано детальну інформацію і про особливості навчання в університеті, ознайомлено з переліком спеціальностей та освітньо-професійних програм.

Вступників-2020 запросили на навчання на підготовчому відділенні громадян України університету, де результативно можна пройти якісну підготовку ЗНО та ДПА і, як результат ‑ успішний вступ до ЗВО України.

Тренінги допоможуть учням старших класів правильно обрати навчальні предмети для підготовки до ЗНО, протестувати і покращити рівень знань із шкільних предметів, повторити базові теми програми ЗНО, ліквідувати прогалини з окремих тем, системно спланувати підготовку до ЗНО та ДПА, досягнути максимального результату в навчанні, ознайомитися із технологіями та програмними вимогами ЗНО, адаптуватися до навчання у середовищі вищої школи.

Для тих учасників, які виявили бажання пройти підготовку до ЗНО на підготовчому відділення університету повідомлено розклад занять, форму навчання, особливості й пріоритети підготовки. Адже за результатами навчання на підготовчих курсах можна отримати додаткові бали до загального рейтингу вступника в НАУ.

Реєстрація на курси з підготовки до ЗНО: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu

Детальна інформація на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ: http://iiot.nau.edu.ua/

Запрошуємо всіх учнів, хто планує і мріє продовжити навчання у закладі вищої освіти!

Інформація за тел.: (044)406–72–09, 497–72–02, 406–74–15, 406–79–08, 406–74–04
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1, кор. 8а, каб. 610, 609, 708.

Чекаємо на Вас!