Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

П'ятниця, 04 жовтня 2019 07:51

Шановні освітяни!

Якщо ти віриш в сонячних людей,

Почути рідний голос хочеш знову.

Тебе зустріне райдуга ідей,

Запросить рідна школа на розмову.

У цей святковий день щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти України! Адже саме Ви збагачуєте світ милосердям і мудрістю; є порадниками і друзями молоді; впливаєте на формування їх життєвих пріоритетів.

Бажаємо Вам високих досягнень у справі навчання і виховання молодого покоління, яку Ви обрали за покликом душі і серця, оптимізму, невичерпної енергії, міцного здоров’я, наснаги, родинного щастя. Хай на освітянській ниві Вас завжди супроводжують успіхи, а Ваші серця зігріває творчість і людське тепло. Бажаємо Вам заслуженої любові й поваги від учнів і студентів. Хай щедрою буде до Вас доля, хай кожен день повниться яскравими відкриттями, досягненнями та перемогами. Бажаємо Вам нових здобутків в ім’я процвітання рідного краю. Нехай Вас завжди оточують доброзичливість і життєрадісність.

Дякуємо Вам за пошук, винахідливість, вірне служіння обраній професії, за вагомі та сучасні знання, які Ви щоденно передаєте своїм вихованцям.

Зичимо всім миру та злагоди, віри у завтрашній день, нових звершень на благо України.

З повагою колектив Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, директор Наталія Муранова