День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Субота, 28 вересня 2019 12:11

Фестиваль «Наукові пікніки»

Цікаво і креативно пройшли «Наукові пікніки» в київському парку імені Тараса Шевченка. Науково-популярний фестиваль «Наукові пікніки» відбувається щорічно по всій Україні із 2013 року, щоб учнівська і студентська молодь могли «доторкнутись до науки».

До фестивалю долучилися провідні університети України, науково-дослідні інститути, МАН України, Малі академії наук учнівської молоді, навчальні та позашкільні заклади освіти. У науково-популярному проекті «Наукові пікніки» взяла участь Міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

Від Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ у «Наукових пікніках» взяли участь представники Центру допрофесійної підготовки та Центру обдарованої учнівської молоді – Тетяна Петровська й Олена Губрій. Вони поспілкувались із учнями навчальних закладів освіти і вихованцями позашкільних навчальних закладів, учителями та батьками школярів і представили інформаційний та ілюстративний матеріал про Національний авіаційний університет. Представники університету також презентували програму «Обдарована особистість», що успішно реалізується в університеті та відкриває нові можливості для старшокласників щодо реалізації власних здібностей і талантів, сприяє залученню учнівської молоді до науково-дослідницької роботи в НАУ. Серед відвідувачів заходу були учні, що виявили бажання в майбутньому навчатись в НАУ.

Науково-популярна ініціатива «Наукові пікніки» розрахована на школярів і допомагає зацікавитись наукою, спробувати різні види діяльності, визначитись із життєвими цілями та напрямками. На пікніках науковці та викладачі поділилися своїми знаннями з глядачами, проводили майстер-класи, тренінги та інтерактивні лекції. Під час заходу відбувалася комунікація різних поколінь, яких об’єднує любов до знань і науки.

Організатори й учасники заходу впевнені, що фестиваль «Наукові пікніки» викликав яскраві емоційні враження у відвідувачів, сприяв вихованню нової наукової зміни, яка принесе розквіт української науки.