• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Середа, 02 жовтня 2019 06:55

Розпочато підготовку до ЗНО на підготовчому відділенні в НАУ!

З 02 жовтня на підготовчому відділенні НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ розпочато освітній процес щодо підготовки до загальнодержавного ЗНО і ДПА вступників-2020. В аудиторії університету сіли за парти учнівська молодь, випускники минулих років, студенти коледжів задля досягнення мети – вступу до Національного авіаційного університету і здобуття якісної вищої освіти.

Упродовж навчального року слухачі курсів будуть вивчати навчальні предмети (українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, географія, фізика, хімія, біологія) за програмами і технологіями УЦОЯО. Бажаючі мають змогу готуватися до творчого конкурсу з рисунку, композиції та права відповідно до програм вступу на спеціальності «Архітектура та містобудування» й «Правоохоронна діяльність».

Фахове викладання дисциплін забезпечують науково-педагогічні працівники кафедри базових і спеціальних дисциплін, які мають великий досвід роботи в системі неперервної освіти та є експертами з підготовки до ЗНО.

Слухачі матимуть можливість у середовищі вищої школи якісно підготуватися до ЗНО і ДПА; отримати високі результати сертифікатів ЗНО; поглибити знання з навчальних предметів; адаптуватися до навчання у ЗВО; отримати додаткові бали до рейтингу вступника; заощадити власний бюджет.

Важливим для слухачів є і здійснення правильного професійного вибору, допрофесійна підготовка, профільне навчання, отримання індивідуальних консультацій фахівців провідних кафедр університету, що в подальшому надасть їм змогу правильно зорієнтуватися в світі професій.

Шановні абітурієнти! Прийом документів триватиме, групи формуватимуться з 1-го числа щомісяця.

Детальна інформація і реєстрація за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu

Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корп. 8а, каб. 610, 708; тел.: (044)406–79–08, 406‑72‑02, 406–72–09, 406–74–04.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Web-сторінка: http://iiot.nau.edu.ua/ 

https://www.facebook.com/iiot.nau/   

https://www.facebook.com/idpnau/

Прочитано 128 разів