День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 26 вересня 2019 07:28

Налагоджуємо партнерські звя’зки із закладами професійно-технічної освіти

На запрошення партнерів-освітян 25 вересня 2019 року Тетяна Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ взяла участь в обласному семінарі заступників директорів з навчально-виробничої роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини, яка відбулась у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Яготинський центр професійно-технічної освіти».

Програма наради-семінару передбачала змістовні виступи – Ніни Гуляй, начальника відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; представників навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області – Марини Стасєєвої, директора; Валентини Брезіцької, заступника директора; Валентини Колонюк, методиста; Ярослава Ситнікова, директора ДПТНЗ «Яготинський центр професійно-технічної освіти», а також представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час заходу Т. Петровська презентувала основні напрями діяльності університету, факультетів, НН інституту інноваційних освітніх технологій, напрями навчання та висвітлила освітню, наукову й профорієнтаційну систему роботи вишу. Особлива увага була приділена освітнім проектам і програмам, широкому використанню новітніх освітніх технологій, що сприятиме вирішенню спільних актуальних проблем освіти та підвищенню її якості. Під час семінару було обговорено річний план роботи з освітнього та профорієнтаційного напряму закладів освіти; спільну участь вчителів та учнів у проектах (заходах) університету.

Налагодження співпраці із закладами професійно-технічної освіти в подальшому сприятиме залученню учнів до навчання в університеті, їх професійному самовизначенню,  підвищення якості загальної середньої освіти.