Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Четвер, 10 жовтня 2019 08:11

Круглий стіл «Формування компетентностей обдарованої особистостів системі позашкільної та вищої освіти»

Національний авіаційний університет спільно з Київською Малою академією наук України та Національним центром "Мала академія наук України" запрошує освітян на круглий стіл «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти», що відбудеться 17  жовтня 2019 року об 11:00 за адресою: м. Київ, пр. Космонавта Комарова 1, 2-ий поверх, зала засідань Вченої Ради.

Мета: задоволення освітніх потреб обдарованих учнів шляхом залучення їх до спільних освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів НАУ, систематичної науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки і техніки, розвитку творчого потенціалу особистості, створення умов для інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення обдарованої учнівської молоді.

Організатор: Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ.

Довідки:  Центр обдарованої учнівської молоді НАУ, корп. 8а, кім. 609;

тел.: (044) 406-72-09;