Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Понеділок, 14 жовтня 2019 16:29

Найкращі вітання до Дня захисника України!

Сьогодні хочеться висловити особливу подяку всім тим, хто присвятив себе найблагороднішій меті – захищати Батьківщину. Здоров’я вам і сил, ангела-охоронця на кожнім вашому кроці!
Хай наше небо завжди буде мирним і чистим, земля – багатою і врожайною, життя – спокійним і безпечним!
З Днем захисника тебе!
Небо завжди голубе
Буде хай над головою,
І красою степовою
Любувався щоб завжди.
Не стрічав, щоб ти біди.
Був веселим і відважним,
Сильним, мудрим і поважним!