• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Четвер, 03 жовтня 2019 07:19

«Дні кар`єри» НАУ набирають обертів!

Цього разу на запрошення партнерів університету ‑ МРЦЗ м. Борисполя представники НН інституту інноваційних освітніх технологій 3 жовтня відвідали захід «День кар’єри», що традиційно проводиться для учнів 10-11 класів. Захід відвідало понад 300 учнів ЗСО.

Викладачі приготували для учнівської молоді змістовні тематичні презентації, стендові експозиції, рекламні буклети, фото- та відеоматеріали, надали профорієнтаційне індивідуальне консультування, ознайомили із діяльністю університету та його навчальних структурних підрозділів.

Учнів було запрошено на навчання на підготовче відділення – підготовку до загальнодержавного ЗНО (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu); на День відкритих дверей (14.11.2019); на пробне ЗНО (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2); до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/vseukrainski-olimpiady-nau) та інші проекти (заходи) університету (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/instytut/tsentry/obdarovanoi-uchnivskoi-molodi), що сприятимуть правильному професійному вибору абітурієнтів, залученню їх до науково-дослідницької роботи.

Учням пояснили умови вступу до ЗВО у 2010 році, про можливості паралельного навчання, перехресного вступу, дистанційного навчання, кафедру військової підготовки та навчання на англомовному проекті.

Тож чекаємо старшокласників міста на заходах і проектах в Національному авіаційному університеті! Адже невдовзі стартує вступна кампанія-2020!

Прочитано 104 разів