• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

Вебінар

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Вівторок, 01 жовтня 2019 08:09

Випускники-2020 перевірили готовність до ЗНО в НАУ

28 вересня 2019 року на базі НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ для учнів 11 класів закладів середньої освіти, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів коледжів (випускників–2020) відбулося пробне ЗНО.

Перевірити знання відповідно до вимог і технологій УЦОЯО виявило бажання 245 абітурієнтів з навчальних предметів: математика, фізика, українська мова та література, англійська мова, історія України, географія, хімія та біологія.

Привітала учасників проекту завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Ольга Бруяка, яка наголосила на специфіці підготовки до загальнодержавного ЗНО та ДПА, охарактеризувала «дорожню карту» та етапи підготовки, презентувала якісну підготовку до навчання в університеті на базі підготовчого відділення.

Програма «Пробного ЗНО» передбачала: консультування експертів-науковців із проведення ЗНО; ознайомлення з умовами та порядком проведення загальнодержавного ЗНО; виконання тестових завдань із шкільних навчальних предметів за бажанням учасників.

На запит старшокласників та їх батьків було проведено індивідуальне профорієнтаційне консультування, роздано інформаційні буклети факультетів та рекламний матеріал щодо підготовки до ЗНО та ДПА.

Освітній захід сприяв проведенню незалежного оцінювання знань і вмінь учнів викладачами університету; перевірці готовності до загальнодержавного ЗНО та ДПА відповідно до вимог УЦОЯО; ознайомленню з «дорожньою картою» підготовки до ЗНО, виявленню прогалин у знаннях із шкільних предметів; вибору методів, форм та засобів підготовки до вступу в ЗВО України.

Результати «Пробного ЗНО-2019» розміщенні за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/Coum/probnezno28.09.pdf, а моніторинг письмових тестів ‑

http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/Coum/analiz_rezultativ28.09.pdf

За результатами пробного ЗНО низький рівень знань виявили: з української мови та літератури – 11%; з фізики – 10%; з математики – 51%; з біології – 77%; з англійської мови – 24%; з географії – 28%.

Наступне пробне ЗНО в НАУ відбудеться 16 листопада 2019 року о 13.00. Участь – безкоштовна. (http://iiot.nau.edu.ua/…/naukovi-osvitni-profpr…/dni-nauky-2

Тож запрошуємо абітурієнтів та випускників ЗСО пройти підготовку до ЗНО та ДПА (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu) на базі Національного авіаційного університету!

http://iiot.nau.edu.ua/

Прочитано 166 разів