• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Субота, 09 листопада 2019 10:50

Відбувся «День кар’єри» у місті Вишневому

08 листопада 2019 року відбувся масовий профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів «День кар’єри» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинського району. Мета зустрічі ‑ сприяння усвідомленому, самостійному вибору майбутньої професії учнівською молоддю.

Організатор заходу, партнер НАУ – Києво-Святошинський РЦЗ Київської області. Захід відбувся за участі провідних закладів вищої освіти України, вчителів, батьків та понад 300 учнів найближчих шкіл міста та району.

Від Національного авіаційного університету у Дні кар’єри взяли участь – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій (Центр допрофесійної підготовки, кафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес-освіти); Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій (кафедра біотехнології, кафедра екології, кафедра цивільної та промислової безпеки); Факультет економіки та бізнес-адміністрування (кафедра маркетингу); Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій (кафедра історії та документознавства); Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (кафедра аерокосмічних систем); Юридичний факультет (кафедра цивільного права і процесу), Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки, Коледж інженерії та управління, Вище професійне училище НАУ.

На зустріч науковці завітали, щоб сприяти в учнів формуванню психологічної готовності до професійного самовизначення, мотивації до навчання в закладі вищої освіти, усвідомленню власних можливостей та здібностей, надати консультації щодо вступу до університету, допомогти вірно обрати спеціальність.

Інформаційно-просвітницький захід «День кар’єри» був ефективним, так як передбачав інформування школярів про перелік спеціальностей, освітніх програм, форми навчання, особливості вступної кампанії-2020, якісну підготовку до ЗНО (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu), переваги навчання в НАУ та на кафедрі військової підготовки, освітню, наукову, міжнародну діяльність університету.

Організатори заходу створили всі необхідні умови для проведення успішної профорієнтаційної роботи, щоб представники НАУ змогли допомогти учнівській молоді в формуванні інтересу до майбутньої професії, розширити уяву про їх сучасне розмаїття.

Серед різних форм профорієнтаційної роботи ефективною завжди залишалося індивідуальне консультування і спілкування із представниками вишу.

Учнівську молодь запросили долучитися до освітніх, наукових, профорієнтаційних проектів НАУ таких як: День відкритих дверей (14.11.2019), «Пробне ЗНО» (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2), свято «НАУ збирає друзів» (14.11.2019), навчально-наукові екскурсії, День НАУки, Літня школа, наукові конференції (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/instytut/tsentry/obdarovanoi-uchnivskoi-molodi), Всеукраїнська учнівська олімпіада НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/vseukrainski-olimpiady-nau) тощо.

 
Прочитано 189 разів