• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

Вебінар

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Неділя, 10 листопада 2019 12:23

Зустріч з майбутніми студентами НАУ

Все більше старшокласників розуміє «хто володіє інформацією, той володіє світом», адже щоб вступити до вишу потрібно на тільки успішно здати ЗНО, а й опанувати всі тонкощі Правил вступу до омріяного закладу освіти.

За сприянням адміністрації НН інституту інноваційних освітніх технологій 9 листопада в Національному авіаційному університеті відбулася робоча зустріч зі слухачами підготовчого відділення та їхніми батьками.  

На запит аудиторії директор інституту Наталія Муранова доповіла про основні показники ефективної діяльності університету, його структуру, спеціальності, кадровий склад, напрями роботи інституту, презентувавши доуніверситетську підготовку, форми навчання (денну, заочну, дистанційну), умови підготовки до ЗНО на кафедрі базових і спеціальних дисциплін, особливості організації освітнього процесу на підготовчому відділенні, освітні, наукові, профорієнтаційні проекти і заходи, що значно допоможе молоді не тільки отримати рейтинговий сертифікат, а й вірно обрати майбутню професію.

Актуальним для присутніх був виступ заступника відповідального секретаря приймальної комісії Віктора Гнатюка, який детально охарактеризував Правила вступу-2020 та його окремі розділи, оприлюднивши ТОП-10 новацій умов прийому в цьому році.

На зустрічі були також присутні завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Ольга Бруяка, викладачі кафедри, начальник підготовчого відділення Юлія Скорик.

Маємо надію, що саме такі зустрічі сприятимуть залученню учнівської молоді на навчання до вишу, а слухачі підготовчого відділення невдовзі поповнять лави студентів НАУ.

Прочитано 143 разів