• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

Вебінар

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Неділя, 10 листопада 2019 12:50

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності в НАУ

8 листопада 2019 року в залі засідань Вченої ради Національного авіаційного університету співробітники із різних структурних підрозділів університету написали радіодиктант національної єдності. Він був організований Національною суспільною телерадіокомпанією України та прозвучав на хвилях Першого каналу Українського радіо. Традиційно диктант пишуть люди з різних куточків України та світу саме в День української писемності й мови, коли вшановують Нестора Літописця.  

До написання радіодиктанту також долучилися представники НН інституту інноваційних освітніх технологій: завідувач кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес-освіти Наталія Ткачова, доцент кафедри базових і спеціальних дисциплін Оксана Приходько, працівники лабораторії електронних засобів дистанційного навчання Анна Блідар і Маргарита Нікіфорова. Радіодиктант став дев’ятнадцятим від часу його започаткування, був проведений за новими правилами та містив слова («пів століття», «писемности»), написання яких здійснювалося за новою редакцією чинного правопису. Після завершення прямої трансляції всі учасники радіодиктанту мали можливість надіслати текст диктанту на радіо за вказаними адресами, а потім разом перевірити його.

Консолідація та вияв доброї волі колективу університету та інституту в цей важливий для України день засвідчив життєву істину: «Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді обов’язково мрія здійсниться!» 

Прочитано 167 разів