День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 21 листопада 2019 07:50

Запали свічку пам’яті у своєму вікні!

День пам’яті жертв Голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

23 листопада 2019 року – у цей скорботний для України день, ми закликаємо усіх запалити свічку та вшанувати пам’ять мільйонів українців, які загинули насильницькою, голодною смертю.

Без знання минулого немає майбутнього. Серед багатьох трагічних і болючих сторінок українського народу тема голодомору надзвичайно важлива. У наших серцях залишається жива пам’ять про трагічні події. Голодомори ХХ століття стали національною катастрофою, злочином проти людяності. Українці пережили три Голодомори: 1921‑1923, 1932‑1933 і голод 1946‑1947 років. Найвідомішим і визнаним на міжнародному рівні Голодомором є масове вимирання українців у 1932–1933 роках. Акт масового винищення людей підірвав генофонд української нації, а свідчення про геноцид стали генетичною пам’яттю нашого народу.

Страшний злочин ніколи не повинен повторитись.

Вічна пам’ять жертвам Голодоморів!