День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 21 листопада 2019 10:57

Вітання з Днем Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

У цей день ми віддаємо шану патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Події на Майдані змінили наш народ. Ми з великою вдячністю згадуємо Героїв небесної сотні, Героїв АТО та громадян, які змінили хід історії нашої держави.

Українці – патріотичний народ з непереборним духом свободи, який заслуговує на повагу світової спільноти. Низький уклін воїнам-захисникам Вітчизни, які оберігають життя мирних громадян. Щиро дякуємо всім хто долучився до волонтерської діяльності.

Від кожного з нас залежить у якій країні житимемо ми та наступні покоління. Бажаємо мирного неба, єдності та нових досягнень на благо розквіту України!

Слава українському народу!