День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

П'ятниця, 22 листопада 2019 06:58

До уваги науковців та освітян!

Запрошуємо Вас до участі в VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти», що відбудеться 9 червня 2020 року в Національному авіаційному університеті.

Участь – безкоштовна.

Мета конференції: обговорення, обмін досвідом, передовими методиками, творчим підходом до вирішення актуальних проблем сучасної освіти найкращими представниками держави у галузі освіти; встановлення наукових контактів із вченими України; обмін дослідницьким досвідом; публікація наукових результатів педагогічних досліджень; презентація освітніх проектів; формування професійної мережевої спільноти; сприяння розвитку педагогічної науки і освіти України.

Співорганізатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Рівненський державний гуманітарний університет, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.

Секції конференції

Секція 1. Психолого-педагогічні засади розвитку особистості.

Секція 2. Неперервна освіта як чинник професійного розвитку і самореалізації особистості.

Секція 3 Формування національної еліти: концепція, реалізація, творчий пошук.

Секція 4. Удосконалення педагогічної майстерності як пріоритетний напрям професійного розвитку.

Секція 5. Інноваційні технології в підготовці висококваліфікованих фахівців.

Секція 6. Пріоритети доуніверситетської підготовки в системі освіти вищої школи.

Робочі мови: українська та англійська.

Для участі в конференції до 20.03.2020 р. потрібно пройти онлайн-реєстрацію на сайті www.iiot.nau.edu.ua в рубриці «Конференція» або за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/naukova-robota/konferentsii.

Матеріали доповіді/статті у вигляді комп’ютерного файлу, оформлені відповідно до вимог надіслати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Інформаційний листhttp://iiot.nau.edu.ua/images/docs/conference/informac_lyst.pdf.

Безкоштовно для учасників планується: участь у конференції; друк програми конференції; верстка та редагування наукової збірки матеріалів конференції та надання її в електронному варіанті (формат pdf); розміщення збірки матеріалів конференції в Інституційному репозитарії Національного авіаційного університету.

Відповідальний секретар: завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, кандидат технічних наук, доцент – Бруяка Ольга Олегівна.

Адреса: м. Київ, пр.-т Космонавта Комарова, 1, корп. 8а, каб. 708, тел.: (044)406–72–02, (044)406–79–08, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.