День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 28 листопада 2019 07:07

Вища освіта в НАУ – шлях до успіху

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій на запрошення Юридичного факультету 26 листопада 2019 року взяв участь у круглому столі для учнівської молоді «Юридична освіта НАУ – шлях до успіху».

Підвищений інтерес до заходу виявили учні старших класів шкіл м. Києва. Адже під керівництвом професора Ірини Сопілко, декана Юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора, факультет вирізняє потужна фундаментальна та ґрунтовна практична пiдготовка, поглиблене вивчення iноземних мов, стажування в юридичних вiддiлах пiдприємств, органiзацiй та установ.

Відкрив круглий стіл професор Іван Бородін, завідувач кафедри теорії та історії держави і права, доктор юридичних наук. Він звернув увагу на важливість знань для представників правничої професії для вирішення викликів сьогодення та відзначив, що професія юриста охоплює всі сфери життя.

У заході також взяли участь Олена Макеєва, доцент кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук та Людмила Шапенко, старший викладач кафедри теорії та історії держави і права.

Круглий стіл став продовженням плідної співпраці Юридичного факультету із Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій, який інтегрує усі ресурси університету задля створення сприятливих умов щодо професійного самовизначення учнівської молоді та їх творчої самореалізації.

На початку круглого столу Тетяна Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ, кандидат педагогічних наук представила презентацію інституту із новими освітніми, науковими та профорієнтаційними проектами для учнівської та студентської молоді. Особлива увага приділялась Всеукраїнським учнівським олімпіадам НАУ, освітньому проекту «Пробне ЗНО», майстер-класам за вибором старшокласників, навчанню в «Літній школі», науковим школам НАУ, які активно впроваджуються в університеті на запит майбутніх абітурієнтів для гармонійного поєднання наукової та пізнавальної роботи, допомагають учням в особистісному становленні, спонукають до чіткого вибору професії, спрямовують на ефективне навчання протягом життя.

Після зустрічі учні охоче ділилися власними враженнями і серед них були ті, які утвердилися в своєму остаточному бажанні здобувати професію саме в Національному авіаційному університеті.