День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 28 листопада 2019 07:24

День відкритих дверей НАУ в Київському коледжі зв’язку

27 листопада 2019 року в рамках проведення профорієнтаційних заходів та підтримки партнерських зв’язків із закладами вищої освіти відбувся День відкритих дверей НАУ для студентів-випускників Київського коледжу зв’язку – навчального закладу України, у якому готують фахівців у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Захід відкрив кандидат технічних наук, заступник директора з навчальної роботи Київського коледжу зв’язку Володимир Шматко, який відзначив переваги вищої освіти задля вдалої майбутньої кар’єри студентів.

Під час лекції, яку провів кандидат технічних наук, заступник директора з навчальної роботи Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Віктор Гнатюк, були обговорені головні питання щодо особливостей вступу до НАУ для отримання бакалаврського рівня вищої освіти, для навчання в магістратурі, підняті питання актуальності професій, використання навчальних лабораторій, стажування студентів університету у вітчизняних та закордонних компаніями, можливостей отримання досвіду міжнародного навчання, перспективи працевлаштування після закінчення навчання в університеті, вступу на заочну та дистанційну форми навчання, паралельного та перехресного навчання, підготовки до ЗНО на підготовчому відділення; підготовки до складання ЄВІ та ЄФВВ і вступу в магістратуру в Національному авіаційному університеті.

Студенти коледжу виявили значну зацікавленість, про що свідчать індивідуальні консультації для випускників.

Майбутні абітурієнти активно цікавились особливостями вступної кампанії-2020 та отримали інформаційні матеріали університету.

У заході взяли участь кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних систем та управління Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Олена Нечипорук; кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес-освіти ННІІОТ Олександр Бугайов; кандидат педагогічних наук, директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ Тетяна Петровська; провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді ННІІОТ Олена Губрій та викладачі коледжу.

Організатор заходу – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій.

Науково-педагогічні працівники НАУ щиро вдячні адміністрації та викладачам Київського коледжу зв’язку за сприяння в проведенні інформаційно-просвітницької зустрічі та розширення інформації для професійного зростання студентської молоді.

Сердечно бажаємо всім студентам коледжу бути успішними і стати студентами Національного авіаційного університету.