• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

Вебінар

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

П'ятниця, 29 листопада 2019 10:39

Поновлення на навчання та переведення на заочну форму навчання в НАУ

 

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету згідно із Законом України «Про вищу освіту» пропонує поновлення на навчання осіб, відрахованих із закладів вищої освіти до завершення навчання за відповідними освітніми програмами, та переведення студентів денної форми навчання для завершення здобуття вищої освіти освітніх ступенів бакалавр та магістр за заочною формою навчання (у тому числі із використанням технологій дистанційного навчання) із урахуванням обмежень, встановлених чинним законодавством.

 

Переведення та поновлення на навчання здобувачів вищої освіти здійснюються в межах ліцензованого обсягу підготовки здобувачів вищої освіти за відповідними спеціальностями.

 

Термін переведення та поновлення: з 13 січня по 14 лютого 2020 року.

 

Із встановленою процедурою та переліком документів, що подаються уповноваженим особам для поновлення та переведення на навчання за заочною формою навчання (у тому числі із використанням технологій дистанційного навчання), можна ознайомитись у документі «Тимчасове положення про порядок відрахування, переведення на навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти Національного авіаційного університету» за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/polozhennia_pro_ponovlennia.pdf

 

Детальна інформація за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова 1, корп. 8а, каб. 306; тел.: (044)406-72-96, 406-77-49, 406-68-58, 406-74-04.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://iiot.nau.edu.ua

https://www/ facebook.com/iiot.nau

Корисні посилання

Вартість навчання: http://pk.nau.edu.ua/vartist-navchannia-2019-2020-n-r-bakalavr-mahistr/

Перелік спеціальностей заочної форми навчання: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/kontakti/zaochne-navchannia

Перелік спеціальностей заочно-дистанційної форми навчання: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/instytut/kafedry/innovatsiinykh-i-komunikatyvnykh-tekhnolohii-biznes-osvity

Будемо раді бачити Вас нашими студентами!

 
Прочитано 1273 разів