День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 21 листопада 2019 09:31

І Всеукраїнська науково-практична конференція

Запрошуємо Вас до участі в І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», що відбудеться 16 червня 2020 року в Національному авіаційному університеті.

Участь безкоштовна.

Секції конференції

• Дистанційна освіта: становлення й проблеми розвитку.
  • Теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти формування професійної компетентності студентів у процесі дистанційного навчання
  • Актуальні проблеми якості освіти та технологій у середній та вищій школі
  • Упровадження інноваційних, інформаційно-комунікаційних і комп’ютерних технологій та засобів навчання у професійній освіті

Онлайн-реєстрація до 20.03.2020 р. за посиланням:

Інформаційний лист:

Безкоштовно для учасників планується: участь у конференції; друк програми конференції; верстка та редагування наукової збірки Матеріалів конференції та надання її в електронному варіанті (формат pdf); розміщення Матеріалів конференції в Інституційному репозитарії Національного авіаційного університету.

Відповідальний секретар: завідувач кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти, доктор наук з державного управління, професор – Ткачова Наталя Миколаївна.

Адреса: м. Київ, проспект Космонавта Комарова 1, корп. 8а, каб. 309, тел.: (044)406-73-27, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.