День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 05 грудня 2019 07:04

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

6 грудня – День Збройних Сил України.

Вітаємо всіх захисників Вітчизни, які захищають мир та спокій, підвищують безпеку держави та всіх чоловіків, які готові стати на захист рідного краю.

Бажаємо невичерпної сили, козацького здоров’я, витримки, благополуччя, незламної волі, бадьорості духу, щоб примножувати славні традиції нашої армії та забезпечувати мир українському народу.

Щиро дякуємо всім військовослужбовцям за мужність та патріотизм та схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за незалежність України, за мирне небо над рідною землею.

Слава Україні!

З повагою колектив Навчально-наукового інституту