День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 05 грудня 2019 14:19

День кар’єри для майбутніх студентів НАУ!

04 грудня 2019 року відбувся День кар’єри для майбутніх студентів НАУ в Київському коледжі комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету. Традиційний захід НАУ пройшов з метою здійснення правильного професійного вибору та творчої самореалізації учнів старших класів закладів загальної середньої освіти Дарницького району м. Києва та студентів, а також вибору закладу вищої освіти для подальшого навчання в України.

На захід завітала мотивована учнівська молодь, батьки, вчителі та студенти Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ. Локація – читальна зала Наукової бібліотеки коледжу, що сприяло творчій атмосфері, затишку та діловому спілкуванню.

Організатор заходу – дирекція Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій спільно з керівництвом Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

У рамках заходу відбулася заздалегідь запланована зустріч директора коледжу, к.психол.н. В.Параніча із представниками університету, де було обговорено актуальні проблеми в системі вищої освіти та профорієнтації молоді. Керівництво коледжу відзначило важливість проведеного заходу задля подальшого майбутнього школярів та студентів, їх кар’єрного зростання, підвищення якості освіти, мотивації для навчання у вищий школі, підготовки до вступу саме в НАУ як рейтинговий заклад вищої освіти України.

Тематичні лекції та презентації учасникам підготували і провели директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ, к.пед.н. Т.Петровська, завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, к.т.н., доцент О.Бруяка та провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді ННІІОТ О.Науменко.

Студентів ознайомили з історією, традиціями та структурою славетного університету; особливостями освітнього процесу; інноваційними освітніми, науковими та профорієнтаційними проектами (заходами); пріоритетними спеціальностями (освітніми програмами); міжнародними та науковими досягненнями вищу; можливостями академічної мобільності студентів та викладачів. Цікавили вступників і англомовний проект, студентський кампус, навчання на кафедрі військової підготовки, підготовка до загальнодержавного ЗНО на 4-х місячних курсах, Правила вступу до НАУ, особливості вступної кампанії-2020, форми навчання та перспективи подальшого працевлаштування тощо.

Тривале індивідуальне консультування старшокласників і студентів, безумовно, допоможе їм правильно і вчасно зорієнтуватися в широкому розмаїтті сучасних професій, підготовка яких кваліфіковано здійснюється на факультетах НАУ.

Майбутні абітурієнти отримали інформаційні матеріали ННІІОТ та факультетів – змістовні друковані буклети, рекламні проспекти, яскраві примірники газети «Авіатор» та переглянули низку презентацій за інтересами. І, звичайно ж, зробили безліч світлин з друзями та наставниками.

Бажаємо всім випускникам-2020 рейтингових сертифікатів загальнодержавного ЗНО, успіхів у навчанні та науково-дослідницькій діяльності, високих досягнень в атестаті!

Чекаємо на вас, шановні випускники-2020, у Приймальній комісії Національного авіаційного університеті!