День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

П'ятниця, 06 грудня 2019 06:49

День відкритих дверей НАУ в Київському транспортно-технологічному коледжі

05 грудня 2019 року відбувся виїзний День відкритих дверей Національного авіаційного університету для студентів-випускників Київського транспортно-технологічного коледжу. Захід проходив з метою інформування та ознайомлення студентської молоді із діяльністю Національного авіаційного університету, сприяння залучення їх до навчання та вибору майбутньої професії.

Організатор заходу – дирекція Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій спільно з керівництвом Київського транспортно-технологічного коледжу.

Змістовні виступи та презентаційні матеріали для студентів підготували науковці університету: д.т.н., професор Андрій Бєлятинській; д.т.н., професор Валерій Першаков; к.с.-г.н., доцент Кирило Ніколаєв; к.т.н. Віктор Гнатюк; к.пед.н. Тетяна Петровська.

У процесі спілкування зі студентами коледжу науковцями обговорювались актуальні питання про самопідготовку абітурієнтів до вступу в заклад вищої освіти та активну життєву позицію задля правильного майбутнього вибору професії; системне підвищення ефективності освітнього процесу в університеті та використання сучасних інформаційних технологій. Важливою для абітурієнтів була інформація щодо Правил вступу до НАУ, особливостей вступної кампанії-2020, програм фахових вступних випробувань, студентського дозвілля, підготовки до загальнодержавного ЗНО. Детального пояснення дістали нові можливості навчання: перехресний вступ, паралельне навчання, заочна форма навчання з використанням дистанційних технологій; англомовний проект, академічна мобільність студентів НАУ.

Учасникам заходу було продемонстровано різноманітні презентації, що популяризували різні аспекти сучасних спеціальностей, за якими здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців в НАУ.

Задля правильного обрання майбутньої спеціальності студентів коледжу було запрошено на освітні, профорієнтаційні проекти (заходи) до університету, а також на майстер-класи, наукові лекції, екскурсії, Дні відкритих дверей (http://iiot.nau.edu.ua/) тощо.

Майбутні абітурієнти університету отримали змістовні інформаційні матеріали НАУ – газети «Авіатор», буклети, рекламні проспекти інститутів і факультетів.

Дякуємо керівництву коледжу за співпрацю, теплу зустріч та надану можливість спілкування із випускниками навчального закладу.

Маємо надію, що випускники коледжу зроблять правильний крок у виборі майбутньої професії та невдовзі стануть студентами НАУ.