• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Субота, 07 грудня 2019 08:43

З Днем цивільної авіації!

Увесь світ відзначає сьогодні Міжнародний день цивільної авіації, 75-ту річницю прийняття Конвенції про міжнародну цивільну авіацію та створення Міжнародної організації  цивільної авіації (ІСАО). Кожного дня сотні тисяч людей, пов’язаних з авіаперевезеннями, авіабудуванням, навчанням майбутніх авіаторів; працівники, що обслуговують і ремонтують авіаційну техніку; фахівці, які забезпечують роботу аеропортів та численних авіаслужб демонструють свою фахову майстерність і високий професійний рівень задля перевезення  пасажирів і вантажів, виконання авіаційних робіт в різних галузях економіки.

Цивільна авіація була і залишається стратегічно важливою галуззю для України, її розвиток є одним з пріоритетів державної політики. Завдяки спільним зусиллям авіаторів, працівників авіаційної промисловості і транспорту цивільна авіація України займатиме провідне місце у світі, буде в авангарді прогресу та економічного відродження країни.

У цей день хочу побажати всім міцного здоров'я, невичерпних сил, наснаги, успіхів, добробуту, льотної погоди та чистого мирного неба!

 

Щиро,

Володимир Ісаєнко

Прочитано 115 разів