День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Субота, 07 грудня 2019 08:43

З Днем цивільної авіації!

Увесь світ відзначає сьогодні Міжнародний день цивільної авіації, 75-ту річницю прийняття Конвенції про міжнародну цивільну авіацію та створення Міжнародної організації  цивільної авіації (ІСАО). Кожного дня сотні тисяч людей, пов’язаних з авіаперевезеннями, авіабудуванням, навчанням майбутніх авіаторів; працівники, що обслуговують і ремонтують авіаційну техніку; фахівці, які забезпечують роботу аеропортів та численних авіаслужб демонструють свою фахову майстерність і високий професійний рівень задля перевезення  пасажирів і вантажів, виконання авіаційних робіт в різних галузях економіки.

Цивільна авіація була і залишається стратегічно важливою галуззю для України, її розвиток є одним з пріоритетів державної політики. Завдяки спільним зусиллям авіаторів, працівників авіаційної промисловості і транспорту цивільна авіація України займатиме провідне місце у світі, буде в авангарді прогресу та економічного відродження країни.

У цей день хочу побажати всім міцного здоров'я, невичерпних сил, наснаги, успіхів, добробуту, льотної погоди та чистого мирного неба!

Щиро,

Володимир Ісаєнко