• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Субота, 07 грудня 2019 06:47

Розвиток творчої особистості в умовах НАУ

06 грудня 2019 року на базі Національного центру «Мала академія наук України», відповідно до плану роботи ННІІОТ, відбувся круглий стіл «Розвиток творчої особистості в умовах закладу вищої освіти». Тема розвитку творчої особистості залишається актуальною в освіті, тому так важливо сприяти розвитку пізнавального інтересу учнів і студентів, використовувати передовий педагогічний досвід та нестандартні форми роботи.

Серед головних питань щодо співпраці, які обговорювались представниками МАН України та Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету – створення сприятливих умов задля задоволення освітніх потреб обдарованої учнівської молоді шляхом залучення їх до спільних заходів (проектів), адже кожен учень і студент – це творча особистість, а творчі здібності виникають у цілеспрямованій діяльності особистості.

Директор Центру обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій Людмила Куделя презентувала традиційні та нові освітні проекти, що успішно реалізується в Національному авіаційному університеті в рамках програми «Обдарована особистість».

У ході заходу Тетяна Пещеріна, заступник директора з навчально-виховної роботи Національного центру «МАН України» наголосила на важливості співпраці та проведення наукових шкіл, Літньої школи, Всеукраїнських олімпіад, днів НАУки, освітніх фестивалів на базі університету, адже науково-дослідницька діяльність створює можливість співробітництва між викладачем та вихованцем. Проведення таких проектів – одна із форм організації навчально-виховної роботи з учнівською та студентською молоддю задля формування наукових знань, що дає можливість поєднувати опосередковані та прямі форми впливу. Адже творчі здібності виникають тільки в конкретній цілеспрямованій діяльності.

Під час роботи також обговорювалась співпраця в напрямках залучення науковців НАУ до складу журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який щорічно проводиться з метою духовного, творчого та інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Від ННІІОТ у круглому столі також взяли участь – директор Центру допрофесійної підготовки Тетяна Петровська та провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді Оксана Науменко.

Учасники заходу зазначили, що науково-дослідницька діяльність учнівської молоді й надалі може активно проводитись на базі Національного авіаційного університету із використанням його потужного науково-методичного та кадрового потенціалу, матеріально-технічної бази, науково-дослідних лабораторій, обладнання та ресурсів Науково-технічної бібліотеки – сучасного інформаційного освітнього середовища університету. Усі учасники круглого столу висловили надію на подальшу активну, системну і плідну співпрацю з метою проведення спільних освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів для підготовки юних науковців та надання додаткових освітніх можливостей школярам, розвитку та формування творчих особистостей в період професійного становлення, адже майбутнє України залежить саме від талановитої молоді.

Прочитано 132 разів