«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Вівторок, 10 грудня 2019 13:03

Зустріч зі студентами V курсу ОС бакалавра заочної форми навчання

02 та 09 грудня 2019 року відбулися робочі зустрічі студентів V курсу заочної форми навчання з адміністрацією Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій задля налагодження ефективної організації освітнього процесу. Адже головними чинниками якісної організації освітнього процесу є вчасний і достовірний обмін інформацією зі студентами; їх мотивація до навчання; узгодження спільних дій; зворотний зв’язок між викладачами і студентами.

У процесі зустрічі учасники освітнього процесу були належним чином проінформовані про їх академічні права, особливості організації освітнього процесу, академічну доброчесність, Правила вступу на ОС магістра, особливості вступної кампанії-2020, фінансову відповідальність та академічну заборгованість студентів.

Директор Інституту, професор Наталія Муранова та заступник директора Оксана Поліщук ознайомили присутніх із основними нормативними документами університету щодо атестації випускників НАУ, порядку відрахування, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти.

Студентів було ознайомлено із специфікою організації освітнього процесу ОС магістра, термінами навчання, інформаційними ресурсами інституту (університету); обговорено можливості й способи обміну інформацією, організації спільної діяльності.

Студенти мали можливість отримати й індивідуальне консультування з особистих питань, що позитивно впливатиме на взаємовідносини між суб’єктами освітнього процесу. Під час спілкування було дотримано правил етики та культури.

Адміністрація Інституту і надалі сприятиме налагодженню добрих контактів із групами студентів-заочників, створювати й підтримувати добрий настрій, коригувати ділові й міжособистісні стосунки, діяти швидко та упевнено, щоб між усіма суб’єктами освітнього процесу створювалися відносини співробітництва й взаєморозуміння.