• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Четвер, 12 грудня 2019 07:35

Невдовзі стартують учнівські олімпіади в НАУ

9 грудня 2019 року на базі НН інституту інноваційних освітніх технологій відбулося спільне засідання оргкомітету та журі Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Модератор проекту – доктор педагогічних наук, професор, директор ННІІОТ Наталія Муранова.

Учнівські олімпіади запроваджено з метою стимулювання творчого самовдосконалення вступників до університету; виявлення, розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в університеті; реалізації здібностей талановитих учнів; формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя; підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів; популяризації досягнень науки, техніки та новітніх технологій; активізації всіх форм позашкільної роботи з учнями; підвищення рівня викладання навчальних предметів.

У ході засідання учасників наради було детально ознайомлено з Положення про Всеукраїнські олімпіади Національного авіаційного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти; Умовами та порядком проведення олімпіад; термінами проведення двох турів олімпіад (дистанційного та очного); порядком реєстрації учасників; формою заявки учасника. Обговорено також актуальні питання щодо підготовки тестових матеріалів; системи оцінювання навчальних досягнень учасників; визначення переможці і призерів; надання додаткових 20 балів до рейтингу вступників у НАУ відповідно до переліку спеціальностей, що користуються підтримкою держави.

Було обговорено і важливий фактор організації олімпіад ‑ інформування випускників закладів освіти щодо наданої їм можливості продемонструвати свій рівень знань і отримати додаткові бали до рейтингу вступника-2020; розповсюдження інформації через мережу інтернет та сайти факультетів.

Присутніх було ознайомлено зі складом: журі, експертів-консультантів, предметно-методичних комісій, оргкомітету та наголошено на їх повноваженнях та персональній відповідальності.

Запрошуємо учнівську молодь, випускників-2020 долучитися долучитися до участі у Всеукраїнських олімпіадах НАУ задля впевненості у власних силах, перемоги та отримання додаткових балів до вступу в НАУ! Чекаємо на вас!


Деталі та реєстрація на сайті: http://iiot.nau.edu.ua/index.p…/…/vseukrainski-olimpiady-nau
Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корп. 8а, каб. 708, 610, 609. 
Тел.: (044)406–79–08, 406–72–09, 406–74–04, 406–74–15, 497 52 84. 
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/
https://www/ facebook.com/iiot.nau
https://www.facebook.com/idpnau

 

Прочитано 60 разів