• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Неділя, 08 грудня 2019 13:44

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційно-інвестиційні проблеми кластеризації економіки України»

6 грудня 2019 року представники кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти: професор Наталія Ткачова та Ольга Шевцова стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційно-інвестиційні проблеми кластеризації економіки України».

Організатор конференціїкафедра маркетингу Факультету економіки та бізнес-адміністрування за підтримки Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія) та Познанської вищої школи педагогіки та адміністрації імені Мешка І (Польща).

У конференції взяли участь понад 60 науковців, викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів з навчальних і наукових закладів України та зарубіжжя. З вітальним словом до учасників конференції звернулась декан факультету Світлана Петровська.

На пленарному засіданні з доповіддю про «Перспективи розвитку промислового кластеру корпорації «Siemens» виступив провідний фахівець корпорації «Siemens» Сергій Зацаринін. Доповідь «Системний аналіз потоків вертикально-інтегрованої компанії» презентував Юрій Колбушкін, член правління НАК «Нафтогаз України». Професор кафедри логістики Сергій Гриценко виступив з доповіддю «Організація екологічно-спрямованої діяльності транспортно-логістичних кластерів з використанням інноваційних інтелектуальних технологій». Професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств Олена Паливода презентувала доповідь «Концептуально-методологічний підхід до оцінювання синергетичних ефектів кластер них структур в економіці України».

https://nau.edu.ua/ua/
http://iiot.nau.edu.ua/
https://www.facebook.com/iiot.nau/ 

Прочитано 45 разів