День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

П'ятниця, 13 грудня 2019 14:07

Інформатизація в дії

Сучасне суспільство не уявляє свого життя без інформаційних технологій, які використовуються у всіх сферах соціально-економічного, політичного і культурного життя суспільства з метою підвищення ефективності використання інформації і знань для управління, задоволення інформаційних потреб громадян, організацій і держави і створення передумов переходу держави до інформаційного суспільства.

В свою чергу, рівень інформатизації суспільства безпосередньо пов’язаний з рівнем інформатизації системи освіти в цілому та знаходиться в прямій залежності від відповідного оснащення навчальних закладів необхідним обладнанням та програмним забезпеченням, а також від вміння ефективного їх використання задля забезпечення якості освіти.

Сучасний етап інформатизації вищої школи сприяв виникненню такої стратегічної цілі, як глобальна раціоналізація інтелектуальної діяльності за рахунок використання інформаційних технологій, радикальне підвищення ефективності і якості підготовки фахівців. Досягнення цієї мети залежить від масової комп’ютерної грамотності й сформованості інформаційної культури, тобто вміння використовувати засоби інформаційних технологій від телефона, комп’ютера та комп’ютерних мереж до користування найбільш розповсюдженими програмними продуктами, знання особливостей потоків інформації в професійній сфері діяльності, вміння виявляти її та ефективно використовувати.

Саме тому, колектив Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету сміливо крокує в майбутнє освоюючи нововведення щодо інформатизації в своїй професійній діяльності. Із цього погляду і відбулася нарада із працівниками Інституту за ініціативи проректора університету Юрія Теслі. Дякуємо Вам, шановний Юрію Миколайовичу за організацію та проведення заходу та кваліфіковане консультування!