«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

П'ятниця, 13 грудня 2019 07:43

Флешмоб "День української хустки"

Яскраво вишита хустина на плечах українки як символ рідної країни, як прояв величі душі. «Хустино, хустино, чи біла, чи синя – мені ти миліша усяких обнов. Хустино, хустино, як ласка родинна, як вірності пісня про щиру любов» (Вадим Крищенко).

На ній і гроно, і пелюстка,
І небо райдуги на ній...
Мов берегиня вроди, хустка
Здавен у нашій стороні.

7 грудня відзначався День української хустки. До цієї події в Україні проводився флешмоб, у якому взяли участь усі бажаючі. Тож колектив ННІІОТ вирішив не залишатися осторонь цього патріотичного заходу.