«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

П'ятниця, 13 грудня 2019 08:40

День відкритих дверей на Юридичному факультеті НАУ

12 грудня 2019 року на Юридичному факультеті Національного авіаційного університету відбувся День відкритих дверей з метою ознайомлення учнів із діяльністю університету, сприяння вибору професії, залучення майбутніх абітурієнтів до навчання в НАУ.

Із вітальним словом виступила декан Юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор Ірина Сопілко, яка представила структуру факультету та його керівників. А завідувачі кафедр відзначили важливість професії юриста в сучасному суспільстві.

Для юних юристів була підготовлена насичена та захоплююча програма.

Взяти участь у Дні відкритих дверей виявили бажання студенти коледжів, учні 9-11 класів шкіл м. Києва та Київської області – м. Вишгорода, м. Обухова, м. Фастова.

У Дні відкритих дверей факультету взяла участь директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ, кандидат педагогічних наук Тетяна Петровська, яка представила презентацію інституту із освітніми, науковими та профорієнтаційними проектами для учнівської молоді – наукові школи, Всеукраїнські учнівські олімпіади, пробне ЗНО, підготовку до ЗНО, Дні НАУки, Літні школи НАУ, тренінги підготовки до ЗНО, майстер-класи тощо, які допоможуть розвитку творчої особистості учнів, сприятимуть вибору професії, мотивують учнів до активного навчання та систематичної діяльності.

Велику увагу у презентації було приділено організації відпочинку студентів, адже це час не тільки для навчання, а й рішучих вчинків, успіхів та відкриттів.

Всі учасники заходу активно сприйняли інформацію про можливість участі в масових освітньо-просвітницьких заходах, на яких завжди представлено саму актуальну інформацію всіх факультетів та кафедр НАУ – одного з найкращих університетів України.

Учні із захопленням отримали подарункові примірники газети «Авіатор» та виявили бажання відвідати навчальні та наукові лабораторії університету.

Бажаємо всім учням стати студентами НАУ та вчасно знайти себе в різнобарвному світі професій!